O firmie

Informacje o firmieFirma KORONO jest firmą rodzinną, która jest światowym importerem i hurtowym dostawcą wysokiej jakości produktów. Biura i magazyny ulokowane są w zachodniej części Polski. To właśnie w tym miejscu poszerzamy się o nowe gamy produktów, projektów. Kluczem do naszego rozwoju, zaopatrzenia, administracji, logistyki i osiągniętej wysokiej pozycji na rynku są inspiracje, a także innowacje wniesione przez nasz zespół.

Silna koncepcja brandingu, projekty modeli, wysoka jakość produktów wspierają działania sprzedażowe, tym samym zaspokajają wymagania potencjalnego klienta.Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty łączą w sobie klasykę z nowoczesnością, dzięki czemu trafiamy do większej liczby odbiorców. Gama oferty jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie produkt dla siebie.

Nasza firma działa na zasadzie bezpośredniej dostawy od producenta do sklepu, hurtowni na terenie całej UE. Posiadamy sieć dystrybutorów w całej UE, a nasze produkty wysyłamy regularnie własnym transportem nawet w małej ilości. Mrożenie kapitału firmy w towarze jest tzw. złem koniecznym, jednak można tego uniknąć poprzez współpracę z naszą firmą. W tym systemie nie trzeba inwestować dużych pieniędzy w towar, który zalega na magazynie. Dostarczymy każdą ilość towaru w krótkim czasie. W ten sposób nasz partner stanie się nowoczesną firmą, oszczędzając setki tysięcy zł na kosztach magazynowania.