Współpraca

ExportExport

Nasze marki są rozpoznawalne w wielu kraja UE, gdzie sprzedajemy nasze produkty. Nasze wyroby można spotkać w sieciach marketów budowlanych, centrach ogrodniczych oraz w wielu sklepach stacjonarnych. Kompetencje kadry zwiększają liczbę zawieranych transakcji, umożliwiają sukcesywne zdobywanie kolejnych rynków.

JakośćJakość

Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości, obiecując, niezawodność i wydajność. Poziom doskonałości produktów oraz ich zdolności zaspokajania potrzeb klientów jest bardzo wysoki. Wyprodukowane wyroby zachowują swoje własności użytkowe przez kilka do kilkunastu lat.

SerwisSerwis

Nasza firma działa na zasadzie bezpośredniej dostawy od producenta do sklepu, hurtowni na terenie całej UE. Posiadamy sieć dystrybutorów w całej UE, a nasze produkty wysyłamy regularnie własnym transportem nawet w małej ilości. Mrożenie kapitału firmy w towarze jest tzw. złem koniecznym, jednak można tego uniknąć poprzez współpracę z naszą firmą. W tym systemie nie trzeba inwestować dużych pieniędzy w towar, który zalega na magazynie. Dostarczymy każdą ilość towaru w krótkim czasie. W ten sposób nasz partner stanie się nowoczesną firmą, oszczędzając setki tysięcy zł na kosztach magazynowania.